Příjemná a lidská domluva. Olej a klimatizace na počkání. Při práci proběhla komunikace s mechanikem a kontrola vozu, především podvozku a upozornění na případné vhodné úpravy a opravy. Nikam mě netlačili, jen upozornili. Jsou ochotni pracovat i s přivezeným materiálem (olej, filtr,...) Pro úsporu času osobně zajeli i pro vzduchový filtr na sklad a nečekal jsem 3 hodiny na jejich rozvoz. Další domluva o opravě a výměně pružiny (prasklá) proběhla i se společnou objednávkou a dohodou ceny. Při čekání příjemná a vřelá komunikace a dobrá káva, která zpříjemnila čekání. Vřele doporučuji. -Je tu však trochu mínus a to je doba čekání. Je třeba se objednat několik týdnů dopředu. U mě to v případě čekání na výměnu oleje i domluva na výměnu prasklé pružiny bylo 3 týdny. +Závěrem dávám 5 hvězdiček i s dobou čekání, protože na kvalitu je dobré si počkat! Přečtěte si více Méně čtěte
S opravou své fabie jsem byla naprosto spokojená. Skvělá obsluha i servis. Nečekaně kromě servisu auta bylo provedeno kompletní čištění vozu a to v ceně servisu. Slečna, která vše zařídila, je člověk na svém místě. Vřele doporučuji všem. Přečtěte si více Méně čtěte